Jaunieši Izglītība
time to move

Limbažu novada jaunieši aicināti piedalīties daudzveidīgos un daudzskaitlīgos #ErasmusDienu 2022 pasākumos, kas norisināsies no š.g. 13. līdz 15. oktobrim Latvijā un Eiropā. Par plānotajiem pasākumiem tuvāka informācija tīmekļa vietnē erasmusdays.eu . Uzmanība vēršama uz pasākumu karti, kur attēloti #ErasmusDienu pasākumi.

Oktobra mēnesī jauniešiem būs iespēja piedalīties arī jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas Time to Move aktivitātēs – dažādos pasākumos un konkursos. Jau pašlaik kampaņas ietvaros norisinās divi starptautiski konkursi – “Foto konkurss” un “Ilustrāciju konkurss”, kuros piedalīties var jaunieši no 13 līdz 30 gadu vecumam. Vairāk par konkursu un dalību tajā iespējam uzzināt Time to Move oficiālajā tīmekļa vietnē.

Arī visā Latvijā ir paredzēti vairāki Time to Move pasākumi. Par tiem plašāka tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv.

Izglītības pārvalde

izglitibas.parvalde [at] limbazunovads.lv