Projekti, fondu aktualitātes
Nevalstiskās organizācijas februārī pakāpeniski uzsākušas īstenot jaunatnes iniciatīvas projektus pirmajā uzsaukumā. Šos projektus pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS). Kopumā 36 pašvaldības saņēmušas 123 jauniešu projektu iesniegumus, no kuriem lielākā daļa tika apstiprināta, tai skaitā Limbažu novadā 2 projekti.

Tie ir: biedrības “Limbažu lauvas” projekts “Es un mana izvēle” un biedrības “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome” projekts “Sports un veselību veicinošas fiziskās aktivitātes Limbažu novada jauniešu motivācijas paaugstināšanā turpināt vispārējo izglītību”.

Nākamā projektu konkursa kārta plānota šī gada martā-aprīlī. Tajā varēs piedalīties arī tās biedrības, kuras šobrīd jau īsteno PuMPuRS jaunatnes iniciatīvas projektus, - vai turpinot iesākto, vai izvirzot jaunas idejas. Lietderīgi būtu plānot darbu ilgtermiņā, lai labās lietas turpinātu attīstīties.

Aicinu interesentus ar informāciju par PuMPuRS jaunatnes iniciatīvas projektu konkursu iepazīties PuMPuRS mājas lapā un Limbažu novada pašvaldības apkopotajā informācijas vietnē šeit, kur ievietots aktualizēts Informatīvais  materiāls projekta īstenotājiem pirmajā konkursa kārtā.

pumpurs logo

Vaira Ābele