baneris

Ir izsludināts Limbažu novada pašvaldības ideju konkurss “Kādam būt Limbažu novada jaunajam ģerbonim?” ar mērķi izraudzīt pārdomātas, izteiksmīgas un mākslinieciski augstvērtīgas idejas Limbažu novada ģerboņa izstrādei, lai veicinātu Limbažu novada atpazīstamību, kā arī sekmēt sabiedrības līdzdalību un iesaisti Limbažu novada simbolikas izstrādē un piederības sajūtu Limbažu novadam.

Piedalīties konkursā aicinātas gan fiziskas, gan juridiskas personas, iesniedzot savu darbu par ģerboņa idejas variantu, iekļaujot ģerboņa idejas aprakstu un vizuālo attēlojumu, līdz 2023. gada 31. janvārim. Konkursā iesūtītos darbus izvērtēs Ģerboņa izstrādes darba grupa, kas pēc konkursa rezultātu apkopošanas izvirzīs labāko iesniegto ideju, piešķirot naudas balvu 500 eiro vērtībā.

Limbažu novada ģerboņa ideju varianti pēc konkursa noslēgšanas tiks iesniegti māksliniekiem, kuri, atbilstoši heraldikas nosacījumiem, izstrādās Limbažu novada ģerboni.

Ar plašākām konkursa prasībām iespējams iepazīties nolikumā “Kādam būt Limbažu novada jaunajam ģerbonim?”, kas ir brīvi pieejams Limbažu novada tīmekļvietnē www.limbazunovads.lv sadaļā “Projektu konkursi, atbalsts NVO”. Papildus paskaidrojumus iespējams saņemt Limbažu novada pašvaldībā, rakstot e-pastu komunikacija@limbazunovads.lv vai zvanot pa tālruni (+371) 26545574 (Ilga Tiesnese, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja).