Limbažu novads Pakalpojumi Pašvaldība
evide

No 23.maija, pilotprojekta ietvaros Limbažu, Tukuma un Liepājas iedzīvotāji varēs saņemt klātienē konsultācijas par tieslietu sistēmas pakalpojumiem e-vidē.

Pilotprojekts sākotnēji plānojās startēt aizvadītajā gadā, bet epidemioloģiskās situācijas dēļ šo pilotprojektu ieviest 2021.gadā nesanāca, šobrīd nav šķēršļu, tāpēc pilotprojekts startēs jaunnedēļ. Nosūtu īsu informāciju par pilotprojektu, tuvākajā laikā arī Jums nosūtīšu Tieslietu ministrijas sagatavoto preses relīzi ar vizuāli par pilotprojektu.

Pilotprojekta ietvaros iedzīvotāji varēs saņemt konsultācijas par Valsts zemes dienesta, Uzņēmumu reģistra, Juridiskās palīdzības administrācijas, Patentu valdes un Valsts valodas centra e-pakalpojumiem.

Konsultācijas pilotprojekta ietvaros tiks organizētas pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz tālr. 25637421 šādās pašvaldības vietās un apmeklētāju pieņemšanas laikos:

• Limbažu novada pašvaldībā (Rīgas ielā 16, Limbažos) pieņemšanas laiki otrdienās un ceturtdienās no 9:00-12:00 un no 13:00-17:00.
  • Tukuma novada pašvaldībā (Talsu ielā 4, Tukumā) pieņemšanas laiki trešdienās un ceturtdienās no 9:00-12:00 un no 13:00-17:00.
  • Liepājas valstspilsētas pašvaldībā (Rožu ielā 6, Liepājā) pieņemšanas laiki otrdienās un ceturtdienās no 9:00-12:00 un no 13:00-17:00.

Ceru uz veiksmīgu sadarbību, lai katrs interesents varētu uzzināt kā saņemt tieslietu nozares e-pakalpojumus! Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet/ zvaniet!