Iekšlietu ministrija saskaņo Aigara Rēzes iecelšanu pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka amatā

Iepriekš informējām, ka 2020. gada 10. decembra Limbažu novada domes ārkārtas sēdē deputāti pieņēma lēmumu Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka amatā iecelt līdzšinējo Limbažu novada pašvaldības policijas vecāko inspektoru Aigaru Rēzi.

Lai A.Rēze varētu sākt pildīt Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka amata pienākumus, Limbažu novada domei bija jāsaņem normatīvo aktu kārtībā noteiktā Iekšlietu ministrijas atļauja.

Papildus atgādinām, ka Limbažu novada pašvaldības policija strādā jaunās telpās – Mūru ielā 17, Limbažos. Pēc pārcelšanās pašvaldības policijas telefona numurs paliek nemainīgs: iedzīvotāji ar pašvaldības policiju var sazināties pa mobilo tālruni 22017882 vai neatliekamos gadījumos zvanīt Valsts policijas dežūrdaļai pa diennakts tālruni 110.

Informācija par pašvaldības policijas pieņemšanas laikiem pieejama: https://www.limbazunovads.lv/pasvaldiba/sabiedriska-kartiba

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste