Iekšlietu ministrija saskaņo Raivja Galīša iecelšanu pašvaldības policijas priekšnieka amatā

Iepriekš informējām, ka 22. oktobra Limbažu novada domes sēdē, deputāti Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka amatā apstiprināja līdzšinējo pašvaldības policijas priekšnieka vietnieku Raivi Galīti.

R.Galītis darbu Limbažu novada pašvaldības policijā uzsāka 2003. gadā kā policijas kārtībnieks, bet 2009. gadā tika iecelts pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka amatā. Kopš 2018. gada R.Galītis bija pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītājs.

Tā kā R.Galītis līdz ar Iekšlietu ministrijas saskaņojuma saņemšanu sāk pildīt pašvaldības policijas priekšnieka amata pienākumus, Limbažu novada domes decembra sēdē tiks virzīts jautājums par jauna Limbažu novada pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka apstiprināšanu amatā.

Atgādinām, ka no 9. novembra Limbažu novada pašvaldības policija strādā jaunās telpās – Mūru ielā 17, Limbažos. Pēc pārcelšanās pašvaldības policijas telefona numurs paliek nemainīgs: iedzīvotāji ar pašvaldības policiju var sazināties pa mobilo tālruni 22017882 vai neatliekamos gadījumos zvanīt Valsts policijas dežūrdaļai pa diennakts tālruni 110.

Informācija par pašvaldības policijas pieņemšanas laikiem pieejama: https://www.limbazunovads.lv/pasvaldiba/sabiedriska-kartiba

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste