Atbalsts Ukraina
salais

Limbažu novada Izglītības pārvalde kopā ar datortehnikas un mobilo ierīču tirdzniecības un servisa uzņēmumu SATAIS’ aicina ikvienu ziedot nolietoto datortehniku Limbažu novadā esošajiem ukraiņu bērniem.

Iepriekš esam informējuši, ka Limbažu novada Izglītības pārvalde ir veikusi informācijas apkopošanu par izglītības iestāžu iespējām uzņemt Ukrainas izglītojamos.

Lai ukraiņu bērni varētu turpināt izglītoties, tiem ir nepieciešami datori – stacionārie vai portatīvie. SATAIS’ uzņēmums izvērtēs saziedotās tehnikas stāvokli, to atjaunos un nodos lietošanai ukraiņu bērniem.

Esam pateicīgi ikvienam, kuri ir bijuši atsaucīgi un ziedojuši datortehniku skolnieku vajadzīgām iepriekšējos aicinājumos. Turpināsim sniegt atbalstu un palīdzēt!

Nolietoto datortehniku ir iespējams nodot:

Limbaži:

Tirdzniecības vieta SATAIS’, Jaunā iela 11, Limbaži.

Darba dienas 9.00 – 18.00

Sestdiena 9.00 – 15.00