Ievēlēta Limbažu novada vēlēšanu komisija 2021.gada pašvaldību vēlēšanām

Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pārejas noteikumu 4.punktā noteikts, ka, lai 2021. gada pašvaldību vēlēšanas nodrošinātu tajos novados, kurus skar administratīvo teritoriju apvienošana, līdz 2020. gada 1. decembrim pašvaldību domēm jāsasauc visu apvienojamo pašvaldību deputātu kopsapulce, kas ievēlē novada vēlēšanu komisiju.

Šodien, 26. novembrī notika apvienojamo pašvaldību (Limbažu, Alojas un Salacgrīvas novada) deputātu kopsapulce, kurā tika vēlēta Limbažu novada vēlēšanu komisija 2021. gada pašvaldību vēlēšanām. Par Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju ievēlēta Dace Siliņa, savukārt par vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļiem apstiprinātas: Sarma Kacara, Liene Some Tiesnese, Inga Neimane, Jautrīte Legzdiņa, Liāna Lilenblate – Sipko un Māra Andersone.

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus Limbažu novada pašvaldības vēlēšanu komisijā bija reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajām pastāvīgi funkcionējošām vadības institūcijām, kā arī katram no Limbažu novadā apvienojamo pašvaldību (Limbažu novada, Salacgrīvas novada un Alojas novada) domes deputātam vai ne mazāk kā 10 balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste