Sports
negu kross

14.oktobrī, Salacgrīvā, no brīvdienu mājām “Vējavas” , blakus Svētupes nēģu tacim ( Salacgrīvas lauku teritorija, Limbažu novads) notiks skrējiens “Nēģu kross”.

Dalībnieku reģistrācija sacensībām notiek, iepriekš reģistrējoties internetā un sacensību dienā uz vietas. Iepriekšēja reģistrācija internetā par pazeminātu dalības maksu ir pieejama tiešsaistē no 2023.gada 7.augusta līdz 2023.gada 29.septembrim (plkst. 24:00). Reģistrācija internetā pieejama mājas lapā www.zvejniekuparks.lv un sociālās platformas “Facebook”  “Zvejnieku parks” lapā. Pēdējā brīža reģistrācija iespējama sacensību dienā sacensību vietā no plkst.8.30 līdz 10 min. pirms attiecīgā skrējiena sākuma.

 

Skrējiens 4 distancēs:

2 km distance “Ikriņi’ – zēni, meitenes. Šajā distancē piedalās skrējēji vecumā līdz 10 gadiem (ieskaitot). Līdz 2013.g.dz. (ieskaitot).

5 km distance “Maznēģītis”– zēni, meitenes. Šajā distancē piedalās skrējēji vecumā līdz 15 gadiem 2008.g.dz. (ieskaitot).

5 km distance “Nēģītis” – vīrieši, sievietes. Šajā distancē piedalās skrējēji vecumā no 16 gadiem (dzimuši 2007.g.vai vēlāk).

8-11 km distance “Nēģis” - vīrieši, sievietes. Šajā distancē nav vecuma ierobežojuma.

20-23 km distancei ‘Supernēģis”- vīrieši, sievietes. Šajā distancē nav vecuma ierobežojuma.

Dalības maksa sākot no 18 gadiem.

Lai pieteiktos dalībai sacensībās, ir nepieciešams aizpildīt un iesniegt DALĪBNIEKA reģistrācijas anketu elektroniski (NĒĢU KROSA 2022 REĢISTRĀCIJA ŠEIT: https://ej.uz/NeguKross2023

OBLIGĀTI - SACENSĪBU DIENĀ katrs sacensību dalībnieks pirms starta reģistrācijā ar savu parakstu apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savas veselības atbilstību skriešanas distances veikšanai. Dalībniekiem, jaunākiem par 18 gadiem, jābūt līdzi atbildīgajai personai, kas paraksta pieteikuma anketu.

Reģistrācija tiks slēgta 29.septembrī PLKST.24:00 Ār sacensību nolikumu var iepazīties mājas lapā www.zvejniekuparks.lv  un sociālās platformas “Facebook”  “Zvejnieku parks” lapā, kā arī www.limbazunovads.lv (Kontakti, Salacgrīvas apvienības pārvalde, Sporta un atpūtas komplekss “Zvejnieku parks”, Nolikumi). Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.