Koncerts
smuki

17. septembrī, Limbažu kultūras namā, savu 30 gadu jubileju svinēja Limbažu Bērnu un jauniešu centra vokālais ansamblis “Pogas”.

Jubilejai par godu ikviens bija aicināts uz muzikālu izrādi “Citāds mežs”, kurā izdziedāja ansambļa vadītājas Daces Robules radītās dziesmas. Izrāde tika veidota meža tematikā un klausītājiem bija iespēja ne tikai sadzirdēt meža neaprakstāmās skaņas, bet arī baudīt koncerta māksliniecisko sniegumu kustībās, gaismās, dziesmās, skatuves un tērpu noformējumā.

Koncerta noslēgumā klātesošie apsveica ansambli jubilejā, veltot tam atzinīgus vārdus par brīnišķīgo muzikālo izrādi. Sveicienus un atzinību par ilggadēju un radošu pedagoģisko darbu, neizsīkstošu enerģiju un nozīmīgu ieguldījumu bērnu vokālās mūzikas tradīciju veidošanā un stiprināšanā “Pogu” vadītājai sūtīja Valsts izglītības satura centrs. Dace Robule saņēma arī Limbažu novada pašvaldības pateicības rakstu par ieguldījumu bērnu un jauniešu vokālo prasmju attīstībā. Pateicības rakstu pasniedza Limbažu novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Sigita Upmale.

Paldies Dacei Robulei par ieguldījumu un Limbažu novada tēla popularizēšanu, kā arī par augstvērtīgiem rezultātiem vokālo ansambļu skatēs un konkursos!