būvvalde
buvvalde

10. janvārī uz pirmo kopsapulci tikās jaunā Limbažu novada Būvvalde, kura ir izveidota, apvienojot iepriekšējo Limbažu un Salacgrīvas būvvaldi. Par tās vadītāju ir izraudzīta Ineta Cīrule, un viņas vietniece ir Sandra Romeiko.

Kopsapulces laikā biedri iepazīstināja ar sevi un savu līdzšinējo dzīves un darba pieredzi, kā arī sadalīja pienākumus turpmākajai darba izpildei. Sanāksmes laikā Būvvalde izvirzīja galvenos mērķus un uzdevumus, sākot ar to, ka būtu jāsakārto organizatoriskie jautājumi, lai tiktu pie līdzsvarotas un sakārtotas vides.

Būvvaldes vadītājas Inetas Cīrules vīzija ir, lai šodien un nākotnē Būvvalde ir uzticama un sabiedrībai atvērta iestāde, kurā strādā savas nozares profesionāļi, kuri pieņem tiesiski argumentētus un pārskatāmus lēmumus harmoniskas vides attīstībai, un ir atvērti jaunām idejām.

Būvvaldes centrālais birojs atradīsies Limbažos, Rīgas ielā 16. Pastāvīgi viens būvinspektors būs pieejams Salacgrīvā, Smilšu ielā 9. Apmeklētāju pieņemšana notiks arīdzan Ungurpilī un Skultē. Par apmeklētāju pieņemšanas laikiem un datumiem informācija vēl sekos.

Limbažu novada Būvvaldes komanda no kreisās puses: Dzintars Bernhards, Agnija Kurzemniece, Valdis Andersons, Maija Muceniece, Ivars Līsmanis, Ineta Cīrule, Jana Kovača, Sandra Romeiko.