Vide Sakoptākā sētā
spildze

Limbažu novada pašvaldības dome arī šogad organizēja sakoptāko sētu konkursu. Tā mērķis veicināt sakoptas, labiekārtotas, videi draudzīgas dzīves un darba vides veidošanu Limbažu novadā, izkopt novada iedzīvotāju gaumi, izdomu un dabas skaistuma izpratni.

Vērtēšanas komisija ir pārliecināta, ka šādi konkursi sekmē daiļdārzu veidošanu novadā un ceļ novada iedzīvotāju un uzņēmēju pašapziņu un lepnumu par savu paveikto darbu.

Pieteikšanos konkursam šogad izsludināja pat divas reizes, šķiet sakoptāko īpašumu saimnieki vēl nedroši un nezinoši kā notiks vērtēšana jaunajā novadā.

Lai arī konkursam “Limbažu novada sakoptākā sēta 2022.” pieteikto īpašumu skaits neliels, komisija bija gatava darbam un  \pieteiktos īpašumus apskatīt devās 2.augustā.

Vērtēšanas komisijai šogad bija pieteikti deviņi īpašumi četrās nominācijās:

Nominācijā daudzdzīvokļu mājā bija pieteikts viens daudzdzīvokļu nams – Ievu iela 8, Limbažos;

Nominācijā pakalpojumu vai sabiedriskais centrs komisija vērtēja trīs objektus: divus viesu namus: LATI, Liepupes pusē un Karle Salacgrīvas pagastā un Latvijas futbola federācijas Mācību un treniņa centru Staicele;

Konkursam nominācijā Savrupmāja pilsētā un ciemā bija pieteiktas divi īpašumi: Liedaga ielā Tūjā un Sporta ielā Ainažos.

Par labāko lauku sētas titulu sacentās trīs lauku sētas: Līgotnes un Kalnbudes Vidrižu pagastā, un Lejasrammas Viļķenes pagastā.

Dienā redzēto un vērtējumu par katru īpašumu, komisija apkopoja vēlā otrdienas pēcpusdienā Ainažos. Konkursa “Limbažu novada sakoptākā sēta 2022.” uzvarētājus un skaistāko sētu un īpašumu saimniekus paziņos un sveiks kādā no novada pasākumiem.

“Limbažu novada sakoptākā sēta 2022.” vērtēšanas komisija: komisijas priekšsēdētājs: Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Māris Beļaunieks, komisijas locekļi: Salacgrīvas apvienības vadītājs Andris Zunde, Brīvzemnieku pagasta klientu apkalpošanas centra vadītāja Dace Tauriņa, Limbažu novada deputāte Regīna Tamane, Būvvaldes vadītāja Ineta Cīrule, Juridiskās nodaļas vadītāja Aiga Briede, Attīstības un projektu nodaļas vadītāja vietniece projektu vadības jautājumos Anna Siliņa un Salacgrīvas apvienības pārvaldes ainavu arhitekte Gundega Upīte – Vīksna. novada sakoptākos īpašumus, kopā ar vērtēšanas komisiju, apskatīja laikraksta “Auseklis” žurnāliste Līga Liepiņa.

Paldies par sakoptajām, skaistajām sētām, paldies par drosmi un uzdrīkstēšanos piedalīties konkursā!

BILDES

Sabiedriskās attiecības