OCLimbaži sports
airi

Jūnija sākumā Olimpiskā centra “Limbaži” airēšanas bāzē norisinājās starptautiskās sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā “Sudraba airi 2024”.

Sacensību pirmajā dienā 7. jūnijā aizvadīti priekšbraucieni visās laivu klasēs, savukārt 8. jūnija priekšpusdienā sākās īstais sacensību gars un cīņa par medaļām.

Limbažu novada Sporta skolas direktore un sacensību galvenā tiesnese Diāna Zaļupe saka: “Prieks redzēt vairāk kā 200 Latvijas labākos airētājus šeit, Limbažos! Novēlu veiksmīgus startus arī turpmāk un veiksmi šajā sezonā. Paldies par dalību!”

Sacensības noslēdzās ar labāko airētāju apbalvošanu – vīriešu K-1, C-1 200m distances uzvarētāji ieguva ceļojošu apbalvojumu “Sudraba airi”. Katru gadu šī balva ceļo pie labākā sportista. Šogad ceļojošo kausu saņēma K-1 grupas sportists Roberts Akmens (Prestol) un C-1 grupas sportists Daniēls Siders (Ventspils “Spars”). Balvas pasniedza Olimpiskie kanoe airētāji Kristaps Zaļupe un Dagnis Vinogradovs. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma medaļas un naudas balvas. Pēc apbalvošanas OC “Limbaži” pārstāvji izlozēja sportistus, kuri loterijā saņēma vērtīgas balvas.

Sacensības organizēja Olimpiskais centrs “Limbaži”, sadarbībā ar Limbažu novada Sporta skolu, Limbažu airēšanas klubu “Lemisele” un sporta klubu “Limbaži”.

 

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties ŠEIT: REZULTĀTI