Izglītība
skola

Viss būs! Kalendārs nepielūdzami virzās pretī septembrim. Klāt jaunais darba cēliens Limbažu novada izglītības iestādēs ar atkalredzēšanās prieku, ar jaunām gaidām, ar ikdienas darbu.

Kaut kas vēl augstāk pār galotnēm – zilums kluss.
Tas ir tik skaisti: nekas vēl nav bijis.
Viss būs. (I.Ziedonis.)

Īpaši priecāsimies par tiem, kuri skolas durvis vērs pirmoreiz, par mūsu pirmklasniekiem. Tie būs teju 300 pirmo klašu skolēni. Nelielu dāvanu skolas gaitu sākumā viņiem sarūpējusi Limbažu novada pašvaldība, nodrošinot 15,00 EUR pirmās skolas somas piepildīšanai. Šo naudu pēc skolu ieskata varēs izmantot, lai iegādātos personīgās lietošanas līdzekļus, kas nepieciešami mācību procesā. Lietas iegādāsies skola katram pirmklasniekam. Savukārt 9. septembrī pirmo klašu skolēni tiks uzņemti skolēnu kārtā mūsu izcilā novadnieka sudrabkaļa Oļega Auzera iedibinātajos Bitīšu svētkos.

Sirsnīgi sveicu visu Limbažu novada izglītības iestāžu saimi - skolēnus, pedagogus, vecākus, vecvecākus, tehniskos darbiniekus, uzsākot 2022./2023. mācību gadu!

Lai jaunajā mācību gadā mums visiem – gan skolēniem, gan vecākiem, gan pedagogiem – gribas uzzināt, zināt, izprast un prast, mācīties un aktīvi sadarboties katram savā skolā, pagastā, pilsētā un visiem kopā mūsu Limbažu novadā!

Izglītības pārvalde

izglitibas.parvalde [at] limbazunovads.lv