Jauniešu komanda ''IMPACT Latvia'' aicina piedalīties aptaujā

Jauniešu komanda ''IMPACT Latvia'', kas ik gadu, nedēļas garumā, kādā no Latvijas pilsētām, organizē jauniešu veidotus pasākumus, kuru laikā  rīko un veic dažāda veida aktivitātes un pasākumus sadarbībā ar vietējo Adventistu draudzi.

Šogad no 2. līdz 9. augustam komanda plāno doties tieši uz Limbažiem! Tā, kā, pašlaik, aktivitāšu plānu vēl top un ir vēlme, lai tas būtu Limbažu pilsētai un tās iedzīvotājiem aktuāls un jēgpilns, Tavs viedoklis mums būtu ļoti noderīgs.

Šāda veida veiksmīgu pasākumu norise iepriekšējos gados ir izdevusies Ērgļos (2020), Talsos (2018), Rīgā (2017) u.c. Latvijas pilsētās. Katrā no "IMPACT" veidotajiem pasākumiem vidēji ir piedalījušies 30-40 jauniešu. Pilsētas iedzīvotāju skaits, kas piedalījies aktivitātēs vai kuriem ir praktiski palīdzēts dažādās vietās svārstās no 100-400 cilvēkiem. Citos gados organizēti izglītojoši pasākumi un aktivitātes dažādās jomās, ģimeņu un bērnu pasākumi, kā arī praktiska palīdzība gan pilsētai, sakopjot dažādas teritorijas, gan individuāliem cilvēkiem, remontējot mājvietu un palīdzot citos praktiskos veidos.

Būsim ļoti pateicīgi, ja veltīsi 3 minūtes sava laika šīs anketas aizpildei! Anketa pieejama: https://forms.gle/tQJeXfepN5ZUqsFv8

Ņemot vērā COVID-19 pandēmijas izplatību Latvijā, kā arī valdības ierobežojumu stingrumu, pasākums tiks rīkots un pielāgots atbilstoši iespējām.

Ilze Millere

Limbažu novada pašvaldības aģentūra "LAUTA"