Projekti, fondu aktualitātes
Konkursam “Limbažu vēsturiskā centra ēku fasāžu un jumtu renovācija 2017” saņemti 14 pieteikumi

31. martā noslēdzās pieteikumu iesniegšanas termiņš Limbažu novada pašvaldības izsludinātajam konkursam “Limbažu vēsturiskā centra ēku fasāžu un jumtu renovācija 2017”. Kopumā saņemti 14 konkursa projektu pieteikumi.
Projekta pieteikumus izvērtēs 11. aprīlī. Vērtēšanas komisijas sastāvā ir komisijas priekšsēdētājs, Limbažu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Agris Blumers un komisijas locekļi: Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas īpašumu apsaimniekošanas speciālists Aigars Bērziņš; Limbažu novada pašvaldības Būvvaldes vadītāja Agnija Kurzemniece; Limbažu muzeja galvenais speciālists Gundars Plešs; Limbažu novada pašvaldības attīstības un projektu koordinatore Dace Romberga.
Projektu konkursa “Limbažu vēsturiskā centra ēku fasāžu un jumtu renovācija 2017” rezultāti tiks apstiprināti 27. aprīļa Limbažu novada domes sēdē.
Konkursa kopējais pieejamais finansējums ir 20 000 EUR, tajā skaitā: ēku fasāžu renovācijai 15 000 EUR un jumtu renovācijai 5000 EUR. Viena projekta īstenošanai vienam īpašumam piešķirtais pašvaldības finansējums var būt līdz 6500 EUR, tajā skaitā ēku fasāžu renovācijai – līdz 1500 EUR, un jumta renovācijai līdz 5000 EUR.

Rita Ozoliņa
Limbažu novada pašvaldības