Projekti
partika

Biedrība “Iespēja visiem” īsteno projektu “Kopā esam stipri” ziedojumu centrā “Gūt var dodot”. Projektu finansējumu Aktīvo iedzīvotāju fonda visās valstīs nodrošina Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Ziedoto lietu centrs apmeklētājus aicina ne tikai otrdienās un piektdienās, bet arī mēneša divās sestdienās, organizētajās Spodrības dienās, kurās aicinām piedalīties un sniegt palīdzīgu roku centra entuziastu komandai. Projekts tiek īstenots līdz 2022.gada 18.decembrim.

Vēsais laiks ir atsoļojies diezgan strauji un palīdzību nepieciešams sniegt arvien vairāk līdzcilvēkiem, tāpēc ļoti gaidām brīvprātīgos un strādāt gribošos palīgus ziedojumu šķirošanā un kārtošanā 5. un 26.novembrī. Septembrī mūsu centru apmeklējuši 545 cilvēki, no tiem 123 ziedotāji, 422 nāca pēc nepieciešamajām lietām, padomiem un ieteikumiem.

Veiksmīgā sadarbība turpinās ar Latvijas Samariešu apvienību un veikalu tīklu Rimi, iesaistoties viņu īstenotajā programmā Paēdušai Latvijai, kas ziedo pārtiku un sadzīves preces ,ar prieku palīdzam novadniekiem ikdienas iztikā. Septembrī esam palīdzējuši 185 personām. Sīkāku informāciju par pārtikas atbalsta saņemšanu www.paedusailatvijai.lv vai mūsu centrā, Zāles ielā 8.

Lielu PALDIES sakām ziedot.lv, par mantisko ziedojumu saņemšanu - 25 vīriešu apavu pāru un 30 gb spilvenu.

Palīgus gaidām spodrības un atvērto durvju dienās 5. un 26.novembrī no pl.11.00 līdz pl.14.00 “Gūt var dodot”, Zāles ielā 8, Limbaži.

 

Baiba 27561652, Kate 27782498