Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola

Šobrīd SIA “NOBE” izbūvē automašīnu stāvlaukumu Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas pagalmā. Stāvlaukuma izbūves mērķis - uzlabot autotransporta satiksmes drošību un kvalitāti, nogādājot skolēnus un pirmskolas izglītības iestādes audzēkņus, uz skolu. Lai nodrošinātu divvirziena kustību būvniecības laikā paplašinās piebraucamo ceļu no Parka ielas līdz iekšpagalmam gar skolas labo pusi un to aprīkos ar atbilstošajām ceļazīmēm.

Savukārt, lai neradītu sastrēgumus skolas iekšpagalmā brīdī, kad tiek atvesti vai sagaidīti skolnieki un bērnudārza audzēkņi, pagalmā organizēs vienvirziena autotransporta kustību. Stāvlaukumā būs ierīkota lietus ūdens novadīšana, ierīkots apgaismojums un uzlikts bruģis, “skujiņā”, tajā varēs novietot vismaz 12 auto, kā arī uzstādītas ceļa zīmes un ceļa apzīmējumi.

Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola

Pēc būvdarbu pabeigšanas skolas iekšpagalmā būs auto stāvvieta skolas darbiniekiem, kā arī audzēkņu vecākiem brīdī, kad jāpavada vai jāsagaida bērns.

Pašvaldība Auto stāvlaukuma izbūvei Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolas pagalmā Parka ielā 12, Ainažos, piešķīra 63 540 euro (ar PVN), tai skaitā būvniecībai SIA “NOBE” 55 130 (euro), būvuzraudzībai SIA “Jurēvičs un partneri”(4598 euro), projekta izstrādei un autoruzraudzībai SIA “CEĻU KOMFORTS”(3812 euro).