titulattels

21. un 22.martā Limbažu novada Kultūras pārvaldes un kultūras namu vadītāji piedalījās 9. Latvijas pasākumu forumā. Ko mums nesīs 2023.gads, kāds bijis 2022.gads? “Kad pasākums kļūst par Notikumu”…tik daudz jaunu, interesantu, iedvesmojošu cilvēku stāsti, pārdomas, kopā būšana ar Latvijas kultūras nozares speciālistiem un, protams, sava novada ļaudīm.

Pieredzē un pārdomās par dalību pasākumā dalās novada kultūras iestāžu pārstāvji:

Arta Zunde : “Pasākumu forums, kur satiekas Latvijas labākie pasākumu organizētāji. Limbaži esam mazs cinītis pasaules mērogā, bet ir jācenšas un jādomā lielās kategorijās. Man personīgi visvairāk ieinteresēja gaismas mākslinieks Andrejs Dubkovs un jaunā imensīvā skaņas sistēma. Jau sāku pētīt pielietojumu un pakalpojumu.”

Dace Liniņa: “Jauks pasākums, kurā bija iespēja vairāk iepazīt kolēģus. Mani uzrunāja Baibas Prindules – Rences sadaļa par pasākumu noformēšanu, jaunākām tendencēm. Ieteikums mazāk izmantot dabu, bet pievērsties laikmetīgās mākslas iezīmēm, izmantot lielas krāsainas formas, celtniecības materiālus, gaismas kastes utt.”

Madara Oga Timofejeva: “Mīļš paldies par iespēju piedalīties pasākumu forumā. Bija lieliski! Manuprāt, vērtīgākais bija iespēja iepazīties ar inovācijām un jaunākajām tendencēm pasākumu rīkošanā, tehniskajā un vizuālajā noformēšanā. Kā arī uzzināju par pasākumu plānošanas un vadības platformām, kas bez maksas sniedz iespēju kvalitatīvi, ātri un ērti plānot un pārvaldīt pasākumus, izmantojot digitālos rīkus. Lieliska iespēja iepazīties ar dažādu nozaru speciālistiem, kas nākotnē var noderēt, plānojot pasākumus.”

Vigo Zaļaiskalns: ”Nozares speciālistu uzstāšanās un pieredzes stāsti bija iespaidīgi un iedvesmojoši! Iepazīt labāk savus kolēģus un visiem kopā pabūt, nenovērtējami. Tiešām smieklīgi un labi pavadīts laiks. Beidzot uzzināju, kas ir Arlekīns.”

Mārīte Saulīte: ”Pasākumu forumus apmeklēju no pašiem pirmsākumiem. Atceros pirmo reizi, 9 gadus atpakaļ, nebijis notikums, trīs dienu garumā…

Laikam jau ar pašu pirmo reizi, šis notikums kultūras nozarē ienāca ar bagātīgu, iedvesmojošu, izzinošu, vajadzīgu, nenovērtējamu dzīves un pieredzes bagātu stāstu…Ne tikai lekcijas, radošās nodarbes un semināri, bet arī vienreizējā iespēja klātienē tikties ar kolēģiem, nozares speciālistiem…neformālas sarunas, vakarā kopīgi dziedātas dziesmas un pārrunātas visdažādākās situācijas katra dzīvē un darbā. Forumos pavadītās dienas dod enerģiju, prieku, jaunas idejas turpināt kultūras darbu, turpināt un mīlēt to, ko dari ar jaunu sparu un apziņu, ka ar padomu vai atbalstu palīdzēs kolēģi, kuri iepazīti un kļuvuši jau draugi.

Ļoti priecājos, ka šajā reizē bijām varens pulks no Limbažu novada – 11 cilvēku klātienē un 1 attālināti. Šī bija lieliska iespēja pabūt kopā, iepazīt tuvāk vienam otru, dalīties tieši savā pieredzē mums pašiem savstarpēji. Lepojamies, ka mūsu Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele prezentēja Limbažu 800 dzimšanas dienas svinības gada garumā. Visi foruma dalībnieki un klausītāji tika mīļi aicināti pabūt mūsu pilsētā un novadā.”