Projekti, fondu aktualitātes
Lādezerā lepni plīvo Latvijas karogs

Ceturtdien, 3.maijā, Lādezerā pie pamatskolas ēkas mastā uzvilkts Latvijas karogs. Ideju izsapņojusi Magoņu ģimene un, pateicoties Ziedotāju aplim, šī ideja īstenojusies. Jāpiemin, ka šī ir pirmā no visām Ziedotāju aplī iesniegtajām idejām, kas realizēta.

Aizvadītā gada novembrī Limbažu fonds rīkoja pirmo Ziedotāju apli. Šī ideja nākusi no Lielbritānijas un ir iespēja satikties aizrautīgiem ideju autoriem un atbalstītājiem, lai kopīgi uzlabotu savu apkārtējo vidi. Toreiz ideju par karoga masta uzstādīšanu Lādezera ciemā prezentēja Artūrs Magone, norādot, ka karoga uzstādīšana pašu ģimenes mājas pagalmā ir pamudinājusi meklēt iespējas to uzstādīt arī pie vietējās skolas, tādējādi sniedzot iedzīvotājiem iespēju ik dienu uzlūkot karogu un būt lepniem par savu valsti.

Ziedojumu vākšanas pasākumā šīs idejas sargeņģelis bija Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, lādezerietis Didzis Zemmers, kurš arī uzteica Magoņu ģimenes ideju un novērtēja ieguldīto darbu, lai ciemā plīvotu Latvijas karogs. Klātesošos sveikt bija ieradies arī Limbažu un Vidrižu pagastu pārvaldes vadītājs Dainis Jurka, kā arī Jānis Lucāns, kuram pateicoties Lādezeram ir pašam sava skola. Arī Limbažu fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Taube novērtēja Magoņu ģimenes ideju un sveica sanākušos ar idejas īstenošanu.

Aprīlī Lādezera pamatskolā norisinājās līdz šim pēdējais Limbažu fonda organizētais Ziedotāju aplis, kura laikā tika piesaistīts finansējums ceļiņa, kas atrodas blakus karogam, sakārtošanai.

Arī Limbažu fonds no sirds pateicas Magoņu ģimenei par uzņēmību īstenojot ideju!

Sandra Taube
Nodibinājuma „Limbažu fonds”