Projekti, fondu aktualitātes
Līdz 6.aprīlim var iesniegt pieteikumu dalībai Limbažu novada pašvaldības nevalstisko organizāciju projektu konkursā

Projektu konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanu Limbažu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī veicināt sadarbību starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām, iedzīvotājiem.

Pašvaldības līdzfinansējumu līdz 1000 eiro apmērā var saņemt tās nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas), kuru projekti:

• paredz sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanu Limbažu novadā un atbilst konkursa mērķiem;

• piesaista ievērojamus vietējos resursus un brīvprātīgo darbu sabiedriski nozīmīgos projektos;

• īsteno neformālās izglītības programmas dažādām iedzīvotāju sociālajām grupām;

• piedāvā brīvā laika pavadīšanas dažādošanas un kvalitātes uzlabošanas iespējas;

• veicina jauniešu nodarbinātību, profesionālo orientāciju un karjeras izvēles iespējas;

• dažādo jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un veicina jauniešu iniciatīvas, īpaši lauku teritorijās;

• veicina drošas un sakārtotas vides veidošanos Limbažu novadā;

• nodrošina vai piedāvā jaunus sociālos pakalpojumus noteiktai sociālai iedzīvotāju grupai;

• īsteno dažādu atkarību mazinošus pasākumus;

• iesaista cilvēkus ar īpašām vajadzībām un rada viņiem pieejamu informatīvo un fizisko vidi.

Pieteikumu dalībai konkursā var iesniegt no 2021. gada 5. marta līdz 6. aprīlim.
Projekta dokumentāciju 1 eksemplārā (oriģināls) jāiesniedz personiski vai nosūtot pa pastu ierakstītā vēstulē uz adresi: Limbažu novada pašvaldība, Rīgas ielā 16, Limbažos, LV-4001. Papildus tam projekta pieteikuma veidlapu jāiesniedz arī elektroniski (nosūtot uz e-pasta adresi: dome@limbazi.lv).

Konsultācijas par projektu pieteikumu sagatavošanu sniedz pašvaldības Attīstības nodaļas speciālisti, tālruņu numuri 64020405, 22037299.

Kopējais konkursam apstiprinātais finansējums 2021. gadā ir 10 000 EUR.

Konkursa dokumentācija:
Konkursa nolikums
Pieteikuma veidlapa
Vērtēšanas kritēriji
Atskaites veidlapa

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste