Lielā talka Limbažu novads

Šajā gadā Lielā Talka notiks 27. aprīlī. Lai veiksmīgi plānotu talkas dienas aktivitātes, ikkatrs aicināts ieskatīties Lielās Talkas kartē www.talkas.lv, reģistrēt savu talkošanas vietu vai izvēlēties kādu no jau pievienotajām vietām un notikumiem.

Lielā Talka, kā ierasts pēdējos gados, notiks divos formātos:

Kolektīvās talkas: tas iespējams pieteikt ar talkas koordinatoru palīdzību. Tāpat pie viņiem var noskaidrot, kur notiks kolektīvās talkas jūs pašvaldībā un doties palīgā jau esošajam talkotāju pulkam;

SOLO talkas (ieskaitot ĢIMENES un DUO talkas): talkojiet vienatnē vai kopā ar savu ģimeni, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārtni.

Jau zināms, ka Limbažu pilsētā talkotāji ir aicināti pievienoties un pie Mazezera stādīt 120 šķirnes dienziedes, kas ir dāvinājums Limbažu pilsētai no dienziežu kolekcionāra.

Talkas maisus ir iespējams saņemt Limbažu apvienības pārvaldē, Mūru ielā 17. Solo talkotāji talkas maisus varēs saņemt Rimi veikalos.

Papildus informāciju par talkas pieteikšanu vai citu interesējošu informāciju var uzzināt sazinoties ar Lielās Talkas koordinatori Limbažu novadā Diānu Perševicu. Kontaktinformācija: Limbažu apvienības pārvalde, Mūra iela 17, tel.nr. +371 28687811, e-pasts: diana.persevica@limbazunovads.lv