p/a Alda aktivitātes Pašvaldība
karogs1

Limbažu Lielezera pludmalē jau 8. gadu plīvo Vides izglītības fonda (FEE Latvia) izsniegtais Zilais karogs.

Šajā gadā tiesības saņemt un pacelt Zilo karogu ir divpadsmit labākajām Latvijas peldvietām un vienai jahtu ostai. Zilais karogs ir ekosertifikāts, ko piešķir, ja pludmale atbilsts noteiktiem kvalitātes kritērijiem: serviss un apsaimniekošana, ūdens kvalitāte, drošība, vides informācija un izglītība.

27. maijā Limbažu Lielezerā Zilā karoga pacelšanas notikumā piedalījās Limbažu novada pašvaldības aģentūra ALDA, Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Māris Beļaunieks, Limbažu vidusskolas 2a, 2b, 2c klases audzēkņi un limbažniece Irīna Noriņa.

Lai pludmale atbilstu labākās pludmales standartiem arī turpmāk aicinām katru iedzīvotāju, pēc Limbažu Lielezera apmeklējuma, to atstāt tīru un nepiesārņotu.