Limbaži 800 Svētki
baneris

Lai Limbažu 800 gades svētki varētu norisināties grandiozi, tā organizēšanā ir iesaistītas vairākas pašvaldības iestādes un izveidotās darba grupas. Tuvojoties svētku nedēļai un kulminācijas pasākumiem jūlijā un augustā, 7. februārī Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele aicināja uz tikšanos Limbažiem ir 800 darba grupu, lai informētu un saskaņotu aktivitātes svētku nedēļai.

Veidojot svētku saturu, ir ņemtas vērā iedzīvotāju atbildes aptaujā “Ideju lāde”, kurā tikušas izceltas trīs vērtības – cilvēki - limbažnieki, dabas vērtības un piederība Hanzas savienībai. Limbažiem 800 lielais notikums tiek svinēts visa gada garumā, katrā mēnesī izdzīvojot konkrētas emocijas, sajūtas un tēmu, kas raksturo Hanzas pilsētu Limbaži. Pateicoties mīlestības svētkiem, kas starptautiski tiek atzīmēti 14. februārī, gada otrā mēneša sajūta ir “Limbaži ir mīlestība”. Izvēlētā sajūta aicina atcerēties, ka mīlestība ir visur, to vajag tikai saskatīt un lolot “Mīlestībai nav definīcijas, tai nav robežu. Mīlestība nekad nebeidzas. Meitenes un zēna mīlestība, jaunība.. mātes, tēva rūpes un gādība, vecmāmiņas stāsti par dzimto pilsētu, nobrāzti ceļi, trakulīgs brauciens ar velosipēdu, hobiji... sniegotais Priežkalniņš, Lielezers.. vēl un vēl.”

Viktors Zujevs, Limbažu apvienības pārvaldes vadītājs, iepazīstināja ar aktivitātēm, kas tiek plānotas attiecībā uz vides labiekārtošanu Limbažos. Uzsvēra, ka primārie uzdevumi ir sakārtot ceļu un ietvju stāvokli, lai iedzīvotājiem būtu ērti pārvietoties pilsētvidē ne tikai svētku laikā, bet arī ikdienā. Plānoti ir labiekārtošanas darbi Baumaņu Kārļa pieminekļa laukumā un estrādē, atjaunot afišu stendus, iegādāties svētku dekorācijas.

Ar kultūras sadaļu un māksliniecisko koncepciju pilsētas svētkiem iepazīstināja Limbažu kultūras nama vadītāja Arta Zunde, kura izteica prieku par atsaucību un sadarbību pasākumu rīkošanā Limbažu pilsētas muzejam, jauniešiem no Limbažu Bērnu un jauniešu centra, Olimpiskajam centram “Limbaži”. Kultūras nama vadītaja informēja, ka pilsētas svētkus jeb svētku kulminācijas nedēļa noritēs  no 29. jūlija līdz 6.augustam, kurā paredzēti daudzveidīgi kultūras notikumi, priecējot ikvienu limbažnieku un pilsētas viesi ar koncertiem, sporta un mākslas aktivitātēm, tirgošanos, gājienu un citiem notikumiem, kas drīzumā tiks prezentēti deputātiem un pēcāk arī sabiedrībai. E. Keisele papildināja saturu, minot vairākus inovatīvus projektus, ko plānots realizēt Limbažiem ir 800 svētku laikā, kur katram ir īpašs stāsts un pievienotā vērtība ilgtermiņā, kā dāvinājums pilsētai un tās iedzīvotājiem.

Lai veicinātu Limbažiem ir 800 atpazīstamību un sadarbību ar medijiem, ir izveidota komunikācijas darba grupa, kuru vada "Limbažiem ir 800" Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Zane Lielkāja - Gerika. Līdz šim ir izveidoti sociālo tīklu profili facebook un instagram vietnēs, visitlimbazi.lv mājaslapā ir sadaļa “Limbažiem ir 800”, kur iespējams vairāk uzzināt par svētku norisi un notikumiem. Katru mēnesi sociālajos tīklos tiek izspēlēti konkursi, ar iespēju laimēt biļetes uz kādu no kultūras pasākumiem Limbažos, tiek publicēti arī limbažnieku stāsti par cilvēkiem, pilsētu, sajūtām un piederību. Projekta vadītāja informēja, ka, ņemot vērā plānoto pasākumu apjomu svētku nedēļai, ir izstrādāts arī pasākumu komunikācijas un marketinga plāns katram mēnesim, kā veiksmīgāk publicēt un nodot informāciju par svētkiem vietējos un Latvijas medijos sadarbībā ar Limbažu novada Sabiedrisko attiecību nodaļu un tās esošajiem sadarbības partneriem.

foto

*Bez Limbažu novada sabiedrisko attiecību nodaļas rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.