Aktualitātes Jaunieši Izglītība
Limbažos atklāta koprades telpa jauniešiem

15.decembrī Limbažos novada jaunieši atklāja koprades telpu jauniešiem. Telpa atrodas Limbažos, Rīgas ielā 23, un tā paredzēta Limbažu novada jauniešu domes vajadzībām, sapulcēm, brīvā laika pavadīšanai un mācībām.

Telpa ir ieguvusi jaunu vizuālo skatu un tā ir papildināta ar lietām, kas šeit nav bijušas. Tagad tajā atrodas televizors, spēļu konsole Xbox un adaptīvā pults cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Telpā ieviests arī jauninājums un jauniešiem ir iespēja savu apmeklējumu reģistrēt digitāli. Tas palīdzēs saprast, cik daudz jaunieši apmeklē telpu. No jaunā gada koprades telpā paredzētas programmēšanas nodarbības jauniešiem.

Projekta idejas autors un jaunatnes darbinieks Renārs Peksis stāsta, ka ideja par telpu atjaunošanu radusies, ņemot vērā jauniešu vajadzību pēc modernas telpas, kurā satikties. Iepriekš šajā telpā ir bijusi noliktava, kurā tika glabātas mantas no jauniešu pasākumiem.

Projekts realizēts ar pašvaldības un Erasmus+ "ART and creativity to reactivate youth participation during/after COVID19" atbalstu. Pašvaldības finansējums – 958,00 eiro. Projektā Erasmus+ "ART and creativity to reactivate youth participation during/after COVID19" iegūtie līdzekļi – 1466,00 eiro.

Paldies jauniešiem par ieguldījumu projekta tapšanā, kā arī jauniešu vecākiem, kuri nāca palīgā pie tādiem remontdarbiem, kurus jaunieši paši nevarēja veikt!