Angārs
Atklāšana

Limbažu novada pašvaldība šo projektu īstenoja “Degradētās teritorijas revitalizācija Limbažu pilsētas A daļā, izbūvējot ražošanas telpas” ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu specifiskā atbalsta mērķa 5.6.2. pasākumā "Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām".

ERAF

Pēc pašvaldības pasūtījuma 4400 m2 lielās ēkas būvniecība tika uzsākta aizvadītā gada aprīlī. Būvdarbus veica SIA “LIMBAŽU CEĻI” un SIA “METĀLA ALIANSE”, kas šī līguma izpildei apvienoja resursus un izveidoja piegādātāju apvienību “LIMVAL”. Būvuzraudzību nodrošināja SIA “RS Būvnieks”, autoruzraudzību – SIA “BŪVPROJEKTS”.

2019.gada sākumā ēkas nomas tiesības publiskā nomas tiesību izsolē ieguva koka konstrukciju ražotājs un būvnieks SIA “AIRGOL”. Uzņēmums apņēmies līdz 2023.gadam ieguldīt investīcijas uzņēmuma attīstībā ap 1,7 miljonu EUR apmērā, kā arī radīt 43 jaunas darba vietas.

Projekta kopējās izmaksas  2 391 647,19 EUR, no tām  ERAF līdzfinansējums - 1 740 158,53 EUR, valsts budžeta dotācija – 87 440,69 EUR un Limbažu novada pašvaldības līdzfinansējums – 564 047,97 EUR.