Dagnis Straubergs Limbažu novads VARAM
sprinduks

27. janvārī, Limbažos viesojās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, lai ar Limbažu novada pašvaldības vadību diskutētu par aktuālajiem jautājumiem saistībā ar vides aizsardzību, pašvaldības attīstību un digitālo transformāciju.

Sarunās ministrs un Limbažu novada pašvaldības vadība aizskāra tādas tēmas kā reģionālā attīstība, pašvaldības dabas aizsargājamās teritorijas un biotopi, sociālā un izglītības joma un nodokļu jautājumi attiecībā uz pašvaldībām.

Vizītē piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, Ministra biroja vadītāja Alise Kreile, ministra padomnieks valsts pārvaldes pakalpojumu pārvaldības jautājumos Mareks Gruškevics, Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs, domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Māris Beļaunieks, domes priekšsēdētāja 2. vietnieks Jānis Bakmanis, Attīstības un projektu nodaļas vadītājs Ģirts Ieleja, Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde.