Jaunieši Limbažu novads
pamats2

Limbažu Bērnu un jauniešu centram šis gads ir jubilejas gads, jo ne tikai, starp vietējiem sauktais, “namiņš” svinēja savu 55. gadu jubileju, bet arī vairāki centra kolektīvi ar koncertiem un izrādēm atzīmēja iespaidīgas dzimšanas dienas: skolēnu teātrim “Kriksis” 35., tautas deju kolektīvam “Varavīksne” 50. un vokālajam ansamblim “Pogas” 30. dzimšanas diena.

29. oktobrī Limbažu Bērnu un jauniešu centra durvis bija atvērtas ikvienam, kurš vēlējās izstaigāt “namiņu pa gariņa pēdām” un iepazīties ar kolektīvu radošajām telpām. Arī bijušie un esošie Limbažu Bērnu un jauniešu centra darbinieki bija aicināti svinēt svētkus kopā, atskatīties uz paveikto un pateikt paldies par padarīto.

Limbažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Māris Beļaunieks pašvaldības vārdā sveica Limbažu Bērnu un jauniešu centru un pateicās par ieguldījumu jaunatnes radošā gara, talantu atraisīšanā un attīstīšanā, kā arī pasniedza pateicības rakstus Aivaram Bērziņam - par atbildīgu, ilggadīgu darbu un ieguldījumu Limbažu Bērnu un jauniešu centra attīstībā un Ivetai Skrastiņai - par godprātīgu attieksmi, ilggadīgu darbu un ieguldījumu Limbažu Bērnu un jauniešu centra attīstībā.

Lai arī turpmāk Limbažu Bērnu un jauniešu centru piepilda radošums un darboties griboši jaunieši un bērni. Daudz laimes, “namiņ”!

Foto: Guntis Apse