Jaunieši
Jaunieši Spānijā

Limbažu Bērnu un Jauniešu centrs ir uzsācis dalību ERASMUS+ stratēģiskās partnerības projektā “Art and creativity to reactivate youth participation during/after COVID-19” (Māksla un radošums, kā līdzeklis lai atjaunotu jauniešu līdzdalību COVID-19 laikā/pēc COVID-19.) Projekta mērķis ir izstrādāt vismaz 20 labās prakses piemērus un aktivitātes darbā ar jaunatni, no katras valsts, un izveidot vienotu materiālu ar aktivitāšu un radošu metožu ideju kopumu, ko savā darbā varēs izmantot citas ar jaunatni saistītas organizācijas.

No 22.-23. oktobrim projektā iesaistītās organizācijas no Spānijas, Čehijas, Horvātijas un Latvijas, tikās Valensijā, lai uzsāktu darbu pie projekta izstrādes.

Jaunieši Spānija

Vizītes laikā, notika iepazīšanās ar projekta organizāciju pārstāvjiem un dalīšanās ar labās prakses piemēriem, kā arī ar Quart de Poblet pašvaldību un tās priekšsēdētāju Karmenu Martinezu Ramirezu. Limbažu Jauniešu centra darbinieki Madara un Renārs iepazinās ar Spānijas kolēģu pieredzi darba ar jaunatni organizēšanā pašvaldībā, kopā ar pārējo organizācijas pārstāvjiem apmeklēja īsfilmu festivāla “Quartmetratges” balvu pasniegšanas ceremoniju, kurā gan kā dalībnieki, gan organizatori ik gadu tiek iesaistīti arī vietējie jaunieši.

Nākamā projekta tikšanās plānota pavasarī, Latvijā, un tās norise ieplānota Limbažos.