Aktualitātes Limbažu novads
Aicinām pievienoties pašvaldību izaicinājumā "Miljoni soļu Latvijai!"

Aplikācijā Walk15 ikvienam ir iespēja piedalīties soļu krāšanas izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai!”. Lai veicinātu aktīvāku dzīvesveidu, Sabiedriskās integrācijas fonds un “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” aicina pievienoties aktivitātei, kuras ietvaros tiks noskaidrota aktīvākā pašvaldība! Aktivitāte norisināsies līdz 29. februārim, katram Limbažu novada iedzīvotājam vēl ir iespēja piedalīties aktivitātē! Aplikācijai iespējams pieteikties šeit.

Pēc aplikācijas Walk15 pieejamajiem datiem, uz 15. februāri, Limbažu novads atrodas 15. vietā pēc vidējo soļu skaita uz aktīvajiem lietotājiem. Tas ir ļoti labs rezultāts, ņemot vērā, ka kopumā “Miljoni soļu Latvijai” piedalās 43 pašvaldības.

Līdz šim Limbažu novada pašvaldības iedzīvotāji kopskaitā ir nogājuši vairāk nekā 79 miljonus soļu un aktivitātē no Limbažu novada pieteikušies vairāk nekā 300 dalībnieki.

Komandu rezultāti tiek aprēķināti pēc aktīvo dalībnieku vidējā soļu skaita- komandas kopējais soļu skaits tiek dalīts ar aktīvo dalībnieku skaitu. Soļu skaitīšana notiek automātiski, izmantojot viedtālrunī iebūvētos sensorus soļu skaitīšanai. Dati tiek fiksēti brīdī, kad lietotājs apmeklē aplikāciju, līdz ar to ir vērtīgi līdz akcijas beigām ik vakaru ielogoties aplikācijā.

Aplikācijā ir iespējams sekot līdzi savas un citu pašvaldību rezultātiem, kā arī saviem personīgajiem rezultātiem attiecībā pret citiem novada dalībniekiem.

Kopā katrs solis ir svarīgs!