Izglītība
vel

Lai iegūtu jaunu vadītāju Limbažu Konsultatīvajam bērnu centram novada Izglītības pārvalde bija izstrādājusi vadītāja pretendentu atlases nolikumu, ievietojusi sludinājumu Limbažu novada pašvaldības un Nodarbinātības aģentūras mājaslapās, informatīvajā izdevumā “Limbažu Novada Ziņas”, kā arī organizējusi vadītāja pretendentu komisijas darbu.

Konkurss uz izsludināto vakanci noslēdzās 5.septembrī. Saskaņā ar amata kandidātu vērtēšanas komisijas lēmumu par Limbažu Konsultatīvā bērnu centra vadītāja amata kandidātu izvirzīta Elīna Valeine.

Novada pašvaldības 22.septembra domes sēdē, pēc Izglītības pārvaldes vadītājas Sigitas Upmales ziņojuma un iepazīšanās ar amata kandidāti, deputāti par Limbažu Konsultatīvā bērnu centra vadītāju apstiprināja Elīnu Valeini.

Vēlam Elīnai Valeinei veiksmi darbos un izturību!