Limbažu kultūras nama telpās iekārtots vakcinācijas centrs

Sākot ar 10. maiju, atkarībā no saņemto vakcīnu skaita, Limbažu kultūras nama telpās organizēs vakcināciju pret Covid-19. Vakcinēties varēs iepriekš piesakoties vietnē www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Piesakoties vakcinācijai, kā vēlamo vakcinēšanās vietu turpmāk varēs norādīt arī Limbažu kultūras namu, Rīgas ielā 9. Paredzēts, ka 80 % no 10. maijā pieejamām vakcīnām būs Moderna un Pfizer vakcīnas.

Līdz šim, ģimenes ārstu praksēs un vakcinācijas kabinetā, vakcinēties varēja seniori, personas ar hroniskām slimībām un citas prioritārās grupas, bet, sākot ar 3. maiju, iepriekš piesakoties, vakcinēties varēs ikviens iedzīvotājs.

Iepriekš jau informējām, ka Limbažu novada pašvaldība februārī vērsās pie Vakcinācijas biroja ar lūgumu vakcinācijas centru veidot arī Limbažos, Limbažu kultūras nama telpās, jo tajās ir iespēja nodrošināt iedzīvotāju plūsmu, atbilstoši epidemioloģiskās drošības prasībām.

Vakcinēšanās pret Covid-19 ir droša iespēja sevi pasargāt no simptomātiskas saslimšanas ar vīrusu. Līdz ar to tas ir vienīgais reālais solis pretī iespējai atgriezties dzīves ritmā, kāds bija pirms pandēmijas.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai vietnē www.covid19.gov.lv un www.manavakcina.lv.

Limbažu kultūras nama telpās iekārtots vakcinācijas centrs

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste