p/a Alda aktivitātes
Limbažu Lielezerā aizvadītas makšķerēšanas sacensības “Lielezera pludiņš”

1. augustā Limbažu pilsētas svētku ietvaros Limbažu Lielezerā notika makšķerēšanas sacensības “Lielezera pludiņš”. Sacensības pulcēja 29 gan lielus, gan mazus, tuvus un tālākus makšķerēšanas dalībniekus, kā rezultātā ezers tika “patukšots” par 36,42 kg zivtiņu. Pārsvarā ķērās raudiņas, pa kādam asarītim un “bonusa” breksītim. Kā jau ierasts, lai labāk ķertos, makšķerēšana iesākās ar zivju iebarošanu. Tā kā Limbaži ir Sudraba pilsēta, zivis iebaroja ar sudraba graudiņiem.

Makšķerēšanas sektori tika iezīmēti un izlozēti uz Limbažu Lielezera pludmales laipām sešām dažādām grupām.

Vecuma grupā līdz 10 gadiem:

1. vietu ieguva Nils Rēze ar noķertiem 1,89 kg.

2. vietu ieguva Tomass Adrians Lietiņs.

3. vietu ieguva Roberts Desatņikovs.

4. vietu ieguva Ralfs Ciganskis.

Veicināšanas balvu par noķerto īsāko zivi savā vecuma grupā ieguva Tomass Adrians Lietiņš.

Vecuma grupā no 11 - 13 gadiem

1. vietu ieguva Kaspars Gūlbis ar noķertiem 2,1551 kg.

2. vietu ieguva Jānis Mikus Remess.

3. vietu ieguva Anda Liniņa.

4. vietu ieguva Kristaps Pelšs.

Veicināšanas balvu par noķerto īsāko zivi savā vecuma grupā ieguva Jānis Mikus Remess.

Vecuma grupā no 14-17 gadiem:

1. vietu ieguva Māris Gūlbis ar noķertiem 1,005 kg.

2. vietu ieguva Sofija Lietiņa.

3. vietu ieguva Everita Liniņa.

Veicināšanas balvu par noķerto īsāko zivi savā vecuma grupā ieguva Sofija Lietiņa.

Dāmu grupā:

1. vietu ieguva Vita Almane.

2. vietu ieguva Baiba Almane.

3. vietu ieguva Elita Gāzēja.

Veicināšanas balvu par noķerto īsāko zivi savā vecuma grupā ieguva Baiba Almane.

Senioru grupā:

1. vietu ieguva Imants Saulītis ar noķertiem 3,835 kg.

2. vietu ieguva Dzintars Kažoks.

3. vietu ieguva Uldis Medineckis.

Veicināšanas balvu par noķerto īsāko zivi savā vecuma grupā ieguva Uldis Medineckis.

Vecuma grupā 18+

1. vietu ieguva Indulis Graviņš ar noķertiem 4,84 kg.

2. vietu ieguva Normunds Trantovskis ar noķertiem 3,715 kg.

3. vietu ieguva Aivars Balodis ar noķertiem 3,48 kg.

4. vietu ieguva Imants Grabovskis ar noķertiem 2,995 kg.

Veicināšanas balvu par noķerto īsāko zivi savā vecuma grupā ieguva Jānis Almanis

Veikala “NE ASAKAS” dāvāto dāvanu karti par noķerto lielāko zivi 37,6 cm ieguva Aivars Balodis.

Sacensību rezultāti

Ar veicināšanas balvām tika apbalvoti visi dalībnieki, ko bija sarūpējusi Limbažu novada pašvaldība. Kā arī PALDIES makšķernieku veikaliem “Lielā zivs”, “Ne asakas” un SIA “Ieroči” par balvām.

Paldies par piedalīšanos un uz tikšanos nākošgad.

NE ASAKAS.