Vide Projekti Projektu jaunumi
zivis1

Vasaras karstajā un saulainajā 28. jūnija dienā, Limbažu Lielezerā, projekta  “Zivju resursu pavairošana Limbažu Lielezerā“ ietvaros, ezerā ielaida 10 tūkstošu vienvasaras līdacēnus svarā no 3 – 5 grami.

Līdaku mazuļus piegādāja un ielaišanas procesu nodrošināja “SIA Rūjas zivju audzētava” pārstāvis Jānis Priedītis. Zivju resursu papildināšanas procesā piedalījās Pašvaldības aģentūras „Aģentūra Lielezera un Dūņezera apsaimniekošanai” (ALDA) vadītājs Jānis Remess, Valsts veterinārā inspektore Vija Pavliča, Valsts vides dienesta pārstāvis Ainārs Kapačs un Limbažu novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas koordinatore Jana Mošura.

Šis projekts tiek finansēts ar Zivju fonda finansējumu 2799,94 EUR un pašvaldības līdzfinansējumu 346,06 EUR apmērā.

Vēl ir plānota zandartu mazuļu ielaišana Augstrozes ezerā, Salacas upes papildināšana ar vienvasaras vimbu mazuļiem un Svētupes papildināšana ar foreļu mazuļiem.