Svētki Uzņēmējdarbība
laut

No 29. augustam līdz 19. septembrim ikvienu interesentu aicinājām izvirzīt uzņēmumus Limbažu novada pašvaldības konkursa “Gada uzņēmums 2022” deviņām dažādām nominācijām.  Kopumā elektroniski un drukātā veidā saņemtas 164 anketas. 27.septembrī Limbažu novada domes apstiprināta Vērtēšanas komisija domes priekšsēdētāja Dagņa Strauberga vadībā vērtēja iesniegtos pieteikumus. Limbažu novada pašvaldības aģentūras “LAUTA” uzņēmējdarbības konsultants Ivars Birzgalis, apkopojot datus vēstīja par nominantu atbilstību atbilstoši konkursa nosacījumiem. Vērtēšanas komisija par 9 nominācijām lēma pēc saņemto pieteikumu skaita un atbilstības, bet par lielāko nodokļu maksātāju pēc oficiālās Lursoft informācijas.

Papildus jau nolikumā noteiktajām balvām, lemts izvirzīt un apbalvot  arī skolēnu mācību uzņēmumu (SMU), kurš izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un “Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras” organizētajās Jauno uzņēmēju dienās 2022, kurās noskaidroti Latvijas labākie skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) un uzņēmējdarbības izglītības pedagogi valstī ieguva  2.vietu Latvijas mērogā pamatskolu grupā.

Limbažu novada pašvaldības konkursa

«Gada uzņēmums 2022» laureāti

• Gada lauksaimnieks – Salacgrīvas pilsētas lauku teritorijas S. Eizenberga zemnieka saimniecība «ROBEŽNIEKI»
  • Gada ražotājs – SIA «N.BOMJA maiznīca «LIELEZERS»»
  • Gada jaunais uzņēmums – SIA «Hansa Food», kebabnīca HANZAS KEBABS
  • Gada ģimenes uzņēmums – SIA «C-ZONE», kebabnīca KASTE
  • Gada pakalpojumu sniedzējs – SIA «DAWORKSS»
  • Gada darba devējs – SIA «JMK LUX»
  • Gada eksportētājs – SIA «VIRTE TEHNOLOĢIJAS»
  • Gada mājražotājs/amatnieks – SIA «DABAS PIESKĀRIENS»
  • Gada tirgotājs – SIA «GIDA»
  • Gada lielākais nodokļu maksātājs – SIA «MADARA 93»

Specbalvu par veiksmīgu un aktīvu darbu saņems Limbažu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums «PROJECT:LASER».

«Gada uzņēmums 2022» uzvarētāju sveikšana notiks 8.oktobrī Salacgrīvas kultūras centrs, Ostas iela 3, Salacgrīva. Balli spēlēs «Vēja muzikanti».

Aicinām uzņēmējus, tuviniekus, darbiniekus un sveicējus pieteikt dalību līdz 6. oktobrim sazinoties ar Salacgrīvas uzņēmējdarbības konsultanti Elīnu Lilenblati- tālr. 29431187, elina.lilenblate@limbazunovads.lv

Informācija:

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA”,