Dagnis Straubergs Jaunieši
ds sveic

9.decembrī Limbažu Bērnu un jauniešu centrā svinīgā atmosfērā norisinājās Limbažu novada jauniešu gada noslēguma pasākums “Iemirdzies”.

Gada noslēguma pasākums bija atskats uz jauniešu realizētajiem iniciatīvu projektiem, kā arī pasākumā tika godināti čaklākie brīvprātīgā darba veicēji – jaunieši, kuri aktīvi līdzdarbojoties ir sakrājuši vismaz 50 brīvprātīgā darba stundas.

Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs atzinīgi novērtēja jauniešu aktivitāti: “Jauniešu acīs ir redzama enerģija un mirdzums. Liels paldies, ka esat ziedojuši savu spēku un enerģiju labiem darbiem. Ceru, ka vislielākais gandarījums par iegūtu pieredzi ir jums pašiem.”

Izglītības pārvaldes vadītāja Sigita Upmale atgādināja klātesošajiem par brīvprātīgā darba nozīmi: “Brīvprātīgais darbs ir iespēja pārbaudīt, kas ir tas, ko es varu un varētu izdarīt. Caur brīvprātīgo darbu mēs varam paveikt daudzas lietas, iesaistīties dažādās aktivitātes un pasākumos. Jauniešu brīvprātīgais darbs ir liels atbalsts mums, veidojot aktivitātes pašvaldībā. Iesaistoties aktivitātēs, jūs varat mācīties darot. Tā ir lielākā vērtība.”

Bronzas apliecinājumu saņēma jaunieši, kuri brīvprātīgi ir strādājušu vismaz 50 stundas:

Estere Bitmane, Aloja

Adrians Ginters, Salacgrīva

Digna Staģe, Staicele

Sabīne Liepiņa, Aloja

Alise Amanda Abendrote, Aloja

Enija Bernharde, Aloja

Terēze Drozdeka, Limbaži

Markuss Jefremovs, Aloja

Sudraba apliecinājumus saņēma jaunieši, kuri brīvprātīgi ir strādājušu vismaz 100 stundas:

Kristīne Kaufmane, Limbaži

Krista Brente, Staicele