Kultūra
kultura1

27.februārī Limbažu novada kultūras centru, namu un tautas namu vadītāji un speciālisti devās profesionālās pilnveides izziņas braucienā uz Rīgu, lai piedalītos pasākumu nozares izstādē "PASĀKUMU EKSPO 24". Izstādes laikā nozares profesionāļi un interesenti varēja iegūt informāciju par nozares aktualitātēm.

Tika demonstrēti jaunākie aprīkojumi, iepazīti neparasti gaismas un skaņas piedāvājumi, stāstīts par jaunumiem pakalpojumu sfērā, kā arī iespēja iepazīties ar jaunākajiem pasākumiem un arī pašiem stāstīt par saviem notikumiem. Dienas garumā redzējām dažādus jaunākos lāzeru piedāvājumus, krāsu un radošuma piesātinātus priekšnesumus. Ik stundu varējām izzināt ko jaunu audio tehnikas, multimediālo pasākumu jomā, redzēt jaunāko skaņu iekārtu iespējas un izzināt jaunumus par teritorijas servisu pasākumos. Baudījām arī jauno mūziķu skates programmu.

Priecājāmies būt klāt" Audiokvartāla" priekšnesumā (muzicē jaunietis no Limbažiem).Bet jaunā grupa "Decibels" - zēni no Limbažiem- mums deva enerģiju, spēku, neizsakāmu prieku un lepnumu, ka mums ir tik lieliski jauni mūziķi. Lai veiksme un gaišs radošais ceļš puišiem!