Kultūra
kult par

Gatavojoties Latvijas Senioru dziesmu dienai, kas notiks 8.jūnijā, Limbažu novada Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele un metodiķe Mārīte Saulīte 11.martā tikās ar Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvjiem, lai pārrunātu jautājumus par svētku norisi, par transporta novietošanu, ēdināšanas iespējām, koncerta tehniskajām vajadzībām un citus svarīgus jautājumus. Klātesošie apmeklēja Sporta un atpūtas kompleksu “Zvejnieku parks”, kur tās pārvaldnieks Kristaps Močāns pastāstīja par kompleksa piedāvātajām iespējām svētku norisē.

Tikšanās laikā piedalījās: koru un vokālo ansambļu eksperts Lauris Goss, svētku mākslinieciskais vadītājs, diriģents Jānis Misiņš, Salacgrīvas apvienības pārvaldes vadītājs Andris Zunde, Salacgrīvas kultūras centra vadītāja Pārsla Dzērve un kultūras darba organizatore Inese Jerāne.

12.martā Limbažu novada Kultūras pārvaldē tikās Latvijas XXII senioru deju svētku organizatori: Latvijas Nacionālā kultūras centra Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanas un attīstības nodaļas vadītāja Sarmīte Pāvulēna, deju eksperte Zanda Mūrniece, svētku režisore Sandra Mieze, Limbažu kultūras nama vadītāja Arta Zunde, svētku mākslinieciskais vadītājs Andis Lēnmanis un asistente Ineta Indriksone, kā arī Limbažu novada Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele un metodiķe Mārīte Saulīte.

Deju eksperte Zanda Mūrniece informēja par svētku programmu un norišu plānu. Koncertā plāno piedalīties 105 senioru deju kolektīvi. Tikšanās laikā pārrunāja un precizēja atbildības no Latvijas Nacionālā kultūras centra un Limbažu pašvaldības puses. Sapulces noslēgumā svētku organizētāji apmeklēja Limbažu estrādi. Latvijas XXII senioru deju svētki plānoti 1.jūnijā.