Pašvaldība
ukraina

Limbažu novada ļaudis! Krievijas armija ir iebrukusi Ukrainā un pārkāpusi neatkarīgas valsts robežas. Ukrainai ir nepieciešams atbalsts! Mēs nedrīkstam un negribam bezspēcīgi noskatīties uz nežēlīgu un bezjēdzīgu uzbrukumu Ukrainai.

Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs uzsver, ka Limbažu novada pašvaldība atbalsta un atbalstīs Ukrainas valsti un iedzīvotājus. "Mēs esam gatavi rūpes paust ne tikai vārdos, bet arī darbos. No mūsu iedzīvotājiem jau saņemam apliecinājumus palīdzēt Ukrainas ļaudīm ar dažādiem resursiem, tai skaitā, telpu nodrošinājumu patvēruma meklētājiem," apliecina Straubergs.

Atbalstu Ukrainai Limbažu novada pašvaldība paudusi arī simboliski, pie novada administratīvā centra ēkas uzvelkot mastā Ukrainas karogu.

Mēs atbalstām Ukrainas suverenitāti un no sirds jūtam līdzi Ukrainas valsts iedzīvotājiem, kurus Krievijas karš skars vissāpīgāk.

Sekosim līdzi notikumiem un atbalstīsim viens otru! Dievs, sargi Ukrainu!