COVID19 Pašvaldība Veselība
vkc2

Šodien, 3. novembrī vakcīnu pret Covid– 19 var saņemt Brīvzemnieku pagasta iedzīvotāji. No pulksten 13 līdz 15.30 vakcinēšana notiks Puikules tautas namā, no pulksten 16 līdz 17.30 Ozolmuižas sabiedriskajā centrā. Nokļūšanai uz pasākuma vietu transporta un citos jautājumos interesenti tiek aicināti sazināties ar Puikules tautas nama vadītāju Ziedīti Jirgensoni (tālr. 25626993). Vakar vakcinācija norisinājās Braslavas pagastā, kur, pateicoties pagasta pārvaldes vadītājas Daces Šķepastes un Alojas sociālā dienesta darbinieces Sigitas Muķeles – Bernhardes iesaistei iedzīvotāju informēšanā, vakcinēti 36 cilvēki.

Pašvaldība sadarbībā ar SIA Limbažu slimnīca plāno nodrošināt vakcināciju tuvāk iedzīvotāju mājām vai katrā pagastā un pilsētā. Katrā vietā noteikts savs koordinators, tie ir pagastu pārvaldnieki, sociālie vai kultūras darbinieki, tāpat klientu apkalpošanas speciālisti. Viņi ir gatavi iesaistīties gan ši pasākuma organizēšanā uz vietām, gan vakcinējamo uzrunāšanā pēc ģimenes ārstu lūguma.

Šajā nedēļas nogalē izbraukuma vakcināciju Limbažu novadā nodrošinās Veselības centrs 4. Sestdien, 6. novembrī no pulksten 9 līdz 15 interesenti gaidīti Alojas kultūras namā. Svētdien, 7. novembrī no pulksten 9 līdz 17 Salacgrīvas kultūras namā. Vakcinācija notiks ar Johnsons&Johnson vakcīnu Janssen un vakcīnu Moderna. Jauniešiem līdz 25 gadu vecumam Pfizer.

Jaunnedēļ izbraukuma vakcināciju nodrošinās SIA Limbažu slimnīca. Otrdien, 9. novembrī no pulksten 13.30 līdz 15.30 tas notiks Umurgas kultūras namā (atbildīgā klientu apkalpošanas speciāliste Inga Litvina, tel. 29142824) un no pulksten 16.30 līdz 18 Pociema kultūras namā (atbildīgā klientu apkalpošanas speciāliste Diāna Lele, tel. 20272662).

Trešdien, 10. novembrī no pulksten 12 līdz 14 vakcinēšanu nodrošinās Svētciema bibliotēkas ēkas sabiedriskā centra zālē un no pulksten 15 līdz 17 Korģenes sabiedriskajā centrā. Koordinatore sociālā darbiniece Inga Veide, tel. 26490606.

Sestdien, 13. novembrī no pulksten 9 līdz 14 interesenti tiek gaidīti Limbažu poliklīnikā.

Grafiks izbraukumiem sastādīts uz mēnesi. Lai izvairītos no neprecizitātēm, aktuālā informācija par vietām, kur paredzēti izbraukumi, tiks publicēta pakāpeniski. To varēsiet uzzināt pašvaldības mājaslapā limbazi.lv, pie savu pagastu pārvaldniekiem, kā arī laikrakstā Auseklis.

Atgādinām, ka izbraukuma vakcinācija nav vienīgais veids, lai potētos pret Covid- 19. To var izdarīt:

ģimenes ārstu praksēs;

70 + vecumā SIA Limbažu slimnīca nodrošina vakcināciju mājās (to jāpiesaka pie sava ģimenes ārsta);

60 + vecumā iespēja saņemt pašvaldības transportu, lai nokļūtu pie sava ģimenes ārsta uz vakcīnu (šo vajadzību jāpiesaka pie sava ģimenes ārsta vai vietējā pagasta/pilsētas pārvaldē);

Limbažu poliklīnikā visu laiku darbojas vakcinācijas kabinets, kur pieteikties uz vakcīnu var www.manavakcina.lv, zvanot pa tālr. 8989 vai tālr. 28681530.

Atcerieties, ka uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir). Vēlams ierasties apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Izmantojiet iespējas, ko piedāvā ģimenes ārsti un arī pašvaldība kopā ar Limbažu slimnīcu organizējot izbraukuma vakcinācijas tuvāk Jūsu dzīvesvietai! Tikai sadarbojoties, varam ierobežot Covid- 19 izplatību!

Sagatavoja Regīna TAMANE