Limbažu novada pašvaldība paredz finansējumu Jūras ielas pārbūves dokumentācijas izstrādei

Limbažu novada pašvaldība 2021. gada budžetā paredzējusi finansējumu 7744 EUR apmērā Jūras ielas pārbūves būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei. Iepirkuma procedūras rezultātā, būvniecības dokumentāciju izstrādās SIA “BM-projekts”.

Esošais ielas un gājēju ietvju segums ir nolietojies un vietām bojāts. Ielā nav nodrošināta atbilstoša lietus ūdens novadīšana un posmā no Dārza ielas līdz Sporta ielai nolietojusies arī apgaismojuma infrastruktūra.

650 metrus garajā Jūras iela posmā no Baumaņu Kārļa laukuma līdz Sporta ielai paredzēta ielas virskārtas izlīdzināšana, asfaltbetona seguma atjaunošana, nolietojušos apmaļu nomaiņa, ietvju atjaunošana, ielas apgaismojuma līnijas pārbūve, dzeramā ūdens maģistrāļu pārbūve, paredzot veikt visu noslēgarmatūru nomaiņu un trīs ugunsdzēsības hidrantu nomaiņu pret jaunā tipa ugunsdzēsības hidrantiem, kā arī ūdensvada saimnieciskās kanalizācijas skataku pārbūve, gūliju nomaiņa, čuguna lūku nomaiņa un gūliju izbūve pie ēkas Jūras ielā 13, pretī Jūras ielai 18, lai uzlabotu virsūdens novadīšanu no Jūras ielas.

Iepriekš jau informējām, ka Limbažu novada pašvaldība šoruden uzsāka Ievu ielas pārbūvi, tajā ieguldot finansējumu 1 022 915,85 EUR (ieskaitot PVN) apmērā. Lai uzlabotu satiksmes organizāciju krustojumā ar Jūras, Sporta un Ievu ielu, Ievu ielas būvdarbu ietvaros tiks izbūvēts rotācijas aplis.

Aija Kamala
Limbažu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste