Limbažu novads Rēķini
bill me

Limbažu novada pašvaldība ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijas tehnoloģiju uzņēmumu Bill.me par tiešsaistes norēķinu un saziņas vietnes risinājuma ieviešanu.

Iedzīvotājiem vietne kalpos kā rīks pašvaldības rēķinu un informācijas saņemšanai, gan arī kā ērts un drošs maksājumu instruments. Papildus tiešsaistes vietnei būs pieejama bezmaksas mobilā lietotne.

Savukārt pašvaldībai šis būs risinājums, kas nodrošina pakalpojumu un resursu efektīvāku pārvaldīšanu un uzskaiti. Ar platformas izstrādātāju panākta vienošanās par pakalpojuma bezmaksas pieslēgšanu, izmantošanu un integrāciju grāmatvedības programmā. Tas nozīmē, ka Limbažu novada pašvaldība saņems un izmantos jaunākās paaudzes tehnoloģijas risinājumu, neieguldot savus līdzekļus.

Par Bill.me vietni

Norēķinu un saziņas vietni izstrādājis Latvijas tehnoloģiju uzņēmums “Bill.me. Risinājuma priekšrocība ir tajā, ka ar vienu vietni pašvaldības iedzīvotājs var veikt vairākas svarīgas darbības - saņemt pašvaldības aktualitātes un ziņojumus, kā arī saņemt rēķinus un veikt maksājumus par saņemtajiem pašvaldības pakalpojumiem.

Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem Visa un MasterCard maksājumu drošības standartiem.

www.bill.me