Jaunieši Konkurss Izglītība
jauniesi6

Viens no pašvaldības uzdevumiem ir atbalstīt bērnu un jauniešu nometnes. Šī gada janvārī Limbažu novada domes sēdē tika apstiprināts “Limbažu novada pašvaldības bērnu un jauniešu nometņu līdzfinansēšanas konkursa nolikums”.

Nometnes plānots organizēt skolēnu vasaras brīvlaikā, lai nodrošinātu bērnu un jauniešu saturīgu brīvā laika pavadīšanu, sniedzot atbalstu bērniem un jauniešiem prasmju un kompetenču apguvē, viņu labizjūtas un socializēšanās sekmēšanā, spēju un talantu izkopšanā.

2023. gadam ar domes lēmumu vasaras nometņu projektu konkursa līdzfinansējums tiks nodrošināts no Limbažu novada pašvaldības 2023.gada budžeta līdzekļiem EUR 50000,00 apmērā.

Pašvaldība, izsludinot konkursu, ir tiesīga noteikt kritērijus un nosacījumus nometnes organizētājam un piedāvājuma izvērtēšanai, lai nodrošinātu programmas mērķu sasniegšanu un kvalitatīvu nometnes norisi.

Ar konkursa mērķiem, noteikumiem, pieteikuma iesniegšanas, izvērtēšanas un finansēšanas kārtību var iepazīties “Limbažu novada pašvaldības bērnu un jauniešu nometņu līdzfinansēšanas projektu konkursa nolikumā”

Informācija: https://www.limbazunovads.lv/lv/strukturvieniba/izglitibas-parvalde (Nolikumi.Noteikumi.)

Lai pieteiktos konkursam, jāaizpilda un Pašvaldībā jāiesniedz projekta pieteikums, kas sastāv no:

• Projekta pieteikuma veidlapas un izmaksu tāmes (1.pielikums);
    • Nometnes programmas;
    • Nometnes vadītāja apliecības kopijas;
    • Saskaņojuma ar nekustamā īpašuma īpašnieku vai tiesisko valdītāju par nometnes norises vietu;
    • Citiem pielikumiem pēc projekta iesniedzēja ieskatiem, ja tas var sniegt papildu informāciju par projekta ideju kopumā (piem., dienas kārtība, iesaistīto pedagogu pieredze nometņu darbībā u.c.).

Minētie dokumenti jāiesniedz līdz 1. aprīlim drukātā formā latviešu valodā vienā eksemplārā aizlīmētā aploksnē, nosūtot to pa pastu vai iesniedzot personiski Limbažu novada pašvaldības (adrese: Rīgas iela 16, Limbaži, Limbažu novads, LV – 4001) Klientu apkalpošanas centrā ar norādi „Nometņu līdzfinansējuma projektu konkursam”, vai elektroniski, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz e-pastu: izglitibas.parvalde@limbazunovads.lv ar norādi „Nometņu līdzfinansējuma projektu konkursam”.

Limbažu novada pašvaldības bērnu un jauniešu nometņu līdzfinansēšanas projektu konkursa NOLIKUMS

Izglītības pārvalde

izglitibas.parvalde [at] limbazunovads.lv