Projekti, fondu aktualitātes
Limbažu novada pašvaldības finansētā nevalstisko organizāciju projektu konkursa ietvaros atbalstīti 10 projekta pieteikumi
Limbažu novada pašvaldība šo konkursu izsludināja ar mērķi atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanu Limbažu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī veicināt sadarbību starp pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām, iedzīvotājiem.

Šī konkursa ietvaros 2021. gadā tika atbalstītas šādas aktivitātes:

NR.

Projekta nosaukums/organizācija

Projekta aktivitātes

Piešķirtais finansējums

1

"Bērnu rotaļu laukuma izveide Koklītēs, Skultē"/ Biedrība "Radošo jauniešu apvienība VERITAS"

Labiekārtota rotaļu laukuma izveidošana Koklītēs

2

"Biedrības "Limbažu Filcs" radošās darbnīcas ģimenēm"/ Biedrība "Limbažu Filcs"

Biedrības ēkas iekšpagalma sakārtošana āra nodarbībām un nodarbību cikla organizēšana

3

"Foto akcijas Viena diena Limbažu novadā izstāde"/Biedrība "Limbažu fotoklubs"

Foto akcijas "Viena diena Limbažu novadā" 1.septembrī, lekcijas par fotografēšanas pamatiem un ceļojošas fotoizstādes par Limbažiem organizēšana

4

"Atpūtas vietas izveide Pociemā"/Biedrība "Braslas sākums"

Izgatavot pārvietojamus soliņus izmantošanai āra pasākumu organizēšanai Pociemā, labiekārtot atpūtas vietu pie kultūras nama.

5

"Veselības taka pie Limbažu Lielezera/ Biedrība "Sporta klubs "Limbaži""

Lielezera dabas takā izvietot stendus ar veicamām sportiskām aktivitātēm, iestrādājot kavdrātkodu digitālai aktivitāšu demonstrēšanai

6

"Apskaņošanas iekārtu iegāde Limbažu ev.lut.baznīcai” /Limbažu ev.lut draudze

Kvalitatīvas apskaņošanas tehnikas iegāde pasākumiem baznīcā

7

"No veca jauns - lupatu grīdas celiņu aušana"/ biedrība "Pūralādes"

Steļļu iegāde un aušanas apmācību organizēšana, ceļojošas izstādes organizēšana

8

"Pagaidu laipas ar paplašinātu platformu ierīkošana Limbažos, Limbažu Lielezera kreisajā krastā"/ Limbažu pensionāru biedrība

Makšķernieku laipas pagarinājuma ierīkošana Limbažu Lielezerā

9

"Inventāra iegāde disku golfa sportam"/biedrība "Limbažu Vārpa"

Trīs disku golfa grozu un disku iegāde, uzstādīšana pie Limbažu Lielezera, disku golfa iepazīšanas pasākuma un sacensību organizēšana

10

“"Spēka vingrošanas sporta laukuma" pilnveidošana un apkārtējās vides labiekārtošana”/Biedrība "Sporta klubs "Sudraba pērle""

Uzstādīt āra vingrošanas līdzsvara un koordināciju attīstošus trenažieru statīvus pie Limbažu Lielezera, pilnveidojot spēka vingrošanas sporta laukumu. Uzstādīt akmens soliņus pie laukuma.

KOPĀ:

Vērtēšanas komisijas protokols