Limbažu novads
limbazu novads

Limbažu novada pašvaldības skaidrojums par Jura Pavloviča izteikumiem 2023. gada 20.decembra Jautājumu un atbilžu vakarā Limbažu muzejā.

Limbažu novada pašvaldība norāda, ka 2023. gada 20.decembrī, Limbažu muzejā, notikušajā Jautājumu un atbilžu vakarā J.Pavloviča teiktais ir viņa personīgais, subjektīvais viedoklis, tas nav nedz Limbažu muzeja, nedz pašvaldības oficiālais viedoklis. J.Pavlovičs, piedaloties Jautājumu un atbilžu vakarā, un paužot savu viedokli konkrētajā pasākumā, to nav veicis, pildot darba pienākumus Limbažu muzejā.

Pats J.Pavlovičs atzina, ka Limbažu muzejā pērn 20.decembrī notika "privāta saruna", un par saviem vārdiem viņš var atbildēt.

Tas, ka Jautājumu un atbilžu vakars notika Limbažu muzeja telpās, ir radījis maldīgu priekšstatu par to, ka attiecīgajā pasākumā J.Pavlovičs ir paudis viedokli kā Limbažu muzeja darbinieks darba pienākumu izpildē.

Limbažu novada pašvaldība atvainojas par izveidojušos situāciju.