Jaunieši
decembris_23_7

5.decembrī notika Limbažu novada skolēnu pašpārvaldes darbnīcas. Apmācības "Attīstām pašpārvaldes" apvienoja skolu pašpārvaldes no Limbažu novada Staiceles pamatskolas, Umurgas pamatskolas, Liepupes pamatskolas, Limbažu vidusskolas, Salacgrīvas vidusskolas, Limbažu Valsts ģimnāzijas, Lādezera pamatskolas, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas un Pāles pamatskolas.

Apmācību laikā jaunieši apguva prezentēšanas spējas, darba organizēšanas un plānošanas zināšanas, kas ļaus izmantot šīs zināšanas savu skolu pašpārvalžu attīstībai un ikdienas darba uzlabošanai.

Apmācības vadīja Linda Kalniņa-Roderte, kas ikdienā pārstāv jauniešu biedrību “Creative minds for culture”, kas ir lieli Limbažu novada jauniešu draugi.

Autors: Renārs Peksis