LAUTA Uzņēmējdarbība
uznemej1

21.martā, Alojas uzņēmējdarbības atbalsta centrā “SALA”, Ungurpilī notika Limbažu novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde.

Pirms sēdes Uzņēmēju konsultatīvā padomes biedri un uzņēmējdarbības speciālisti devās pieredzes apmaiņā uz uzņēmumiem SIA "Aloja Starkelsen" un SIA "Draugu Dārzs", kā arī apmeklēja SIA “Rekreācijas centrs “Vīķi”.

Pašvaldības aģentūras LAUTA uzņēmējdarbības konsultante Elīna Lilenblate prezentēja aktuālo informāciju par mūžizglītības iespējām uzņēmējiem, meistarklasēm un citiem pasākumiem.

Sēdē piedalījās Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiāles vadītāja Ilona Rute, kura pastāstīja par NVA pakalpojumiem, piemēram, vakanču reģistrēšanas iespējām, karjeras dienām, apmācībām pie darba devēja un citiem uzņēmēju atbalsta pasākumiem.

Limbažu novada domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks informēja par aktuālo pašvaldībā, domes un komiteju sēžu darba kārtības jautājumiem.

Uzņēmēju konsultatīvās padomes biedru sanāksmes laikā tika ievēlēti divi jauni padomes biedri – Inese Banča, kura pārstāv uzņēmumu SIA “EKOEZIS” un Inga Upatniece, kura pārstāv SIA “Trīs saujas”.

Sēdes noslēgumā Limbažu novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja Anna Poindere izteica priekšlikumu uzņēmējiem par sadarbības projekta realizēšanu ar SIA “Rekreācijas centrs “Vīķi”.

Foto: Pašvaldības aģentūra LAUTA