Dagnis Straubergs LAUTA Uzņēmējdarbība
kons2

21. februārī, Salacgrīvas uzņēmējdarbības atbalsta centrā “BĀKA”, norisinājās Limbažu novada uzņēmēju konsultatīvās padomes tikšanās.

Limbažu novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs informēja padomi par aktualitātēm pašvaldībā un komiteju sēdēs izskatīto, kā arī uzklausīja uzņēmēju sagatavotos ierosinājumus.

Sēdē piedalījās Vidzemes augstskolas fonda valdes priekšsēdētāja Liena Kazāka, lai pastāstītu par sadarbības iespējām ar Vidzemes augstskolu, jo tā ir uzsākusi iniciatīvu studentu inovētspējas attīstībai un jaunuzņēmumu praktiskai apmācībai. Fonda priekšsēdētāja informēja, ka notiek stratēģiskās programmas izstrāde, tāpēc ir svarīga uzņēmēju iesaista nākotnes programmu plānošanā.

Pašvaldības aģentūras LAUTA vadītāja Ilze Millere aicināja pieteikties jaunumu saņemšanai e-pastā, kā arī atgādināja, ka norit darbs pie tūrisma stratēģijas izveides un ikviens var iesaistīties, aizpildot aptaujas anketas.

Sēdē piedalījās un par jaunumiem informēja biedrības “Jūrkante” valdes priekšsēdētāja Dzintra Eizenberga un Vidzemes lauku partnerības “Brasla” izpilddirektore Līga Kārkliņa.

Uzņēmēju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja Anna Poindere aicināja uzņēmējus padomāt par sava uzņēmuma iesaistīšanos “Limbažiem 800”, veidojot reprezentatīvu produktu par godu svinībām, piemēram, suvenīrus.

Sēdes noslēgumā padome pārrunāja iespējas apciemot un iepazīt Limbažu novada uzņēmumus, lai veidotu uzņēmēju savstarpējo sadarbību. Nākošās padomes sēdes tikšanās tiek plānota Alojā.