Rēzelmes pašvaldības kolēģi

22. maijā, Limbažu novadā, pieredzes apmaiņas vizītē viesojās Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas un citi speciālisti.

Vīzīte iesākās ar prezentāciju par Limbažu novada pašvaldību un pēdējos gados īstenotiem investīciju projektiem. Prezentāciju vadīja Attīstības un projektu nodaļas vadītāja vietniece projektu vadības jautājumos Anna Siliņa un vizītē piedalījās pašvaldības priekšsēdētāja 1.vietnieks Māris Beļaunieks un pašvaldības darbinieki.

Viesi no Rēzeknes novada uzdeva jautājumus par projektu norisi pašvaldībā, par izaicinājumiem saistībā ar teritorijas plānojuma dokumenta izveidi, par uzņēmējdarbību un sabiedrības līdzdalību, kā arī dalījās savā pieredzē.

Dienas gaitā viesi apskatīja vairākus objektus novadā: Meža un Meliorācijas ielas ražošanas ēkas, Limbažu stadions un sportistu dienesta viesnīcu, Vārzu pludmali, Jahtu ostas laukumu, Zvejnieku parka estrādi un vietējos novada uzņēmumus.