Aktualitātes LAUTA
Limbažu novadam top tūrisma attīstības stratēģija

8. septembrī kopā sanāca Limbažu novada tūrisma attīstības stratēģijas 2023.-2030.gadam izstrādes darba grupa, kuras sastāvā ir Limbažu novada pašvaldības priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un domes deputāts Jānis Remess, kā arī pārstāvji no pašvaldības aģentūras LAUTA, Limbažu novada uzņēmēju konsultatīvās padomes, Kultūras pārvaldes vadītāja Evija Keisele un Attīstības un projektu nodaļas vadītājs Ģirts Ieleja.

Stratēģijas mērķis ir veicināt teritoriāli sabalansētu un ilgtspējīgu tūrisma nozares attīstību un mijiedarbību ar citām nozarēm, attīstīt konkurētspējīgu tūrisma piedāvājumu un nodrošināt efektīvu līdzekļu izlietojumu, ņemot vērā jaunākās tūrisma nozares tendences, pētījumus un ieinteresēto pušu diskusiju rezultātus.

Limbažu novada tūrisma attīstības stratēģija iesniedzama apstiprināšanai Limbažu novada domē līdz 2023.gada 1.martam, pirms tam organizējot tās publisko apspriešanu.

Lēmumu par Limbažu novada tūrisma attīstības stratēģijas 2023.-2030.gadam izstrādi  pieņēma Limbažu novada pašvaldības augusta domes sēdē.

Stratēģijas izstrādes procesa laikā uzņēmēji un sabiedrība ir aicināti iesaistīties un izteikt viedokļus, sniegt priekšlikumus par Limbažu novada tūrisma piedāvājumu un attīstību.

Pirmā kopīgā sanāksme ar iedzīvotājiem un uzņēmējiem par stratēģijas izstrādes gaitu un iespēju pievienoties darba grupām ir plānota 20. septembrī plkst. 16.00 tiešsaistē.

Ja vēlies iesaistīties Limbažu novada tūrisma attīstības stratēģijas 2023.-2030.gadam izveides procesā, tad aicinām pievienoties tiešsaistes sanāksmei.

20. septembrī, plkst. 16.00, tiešsaistē, Webex platformā.

Pieslēgšanās saite: